Oddani zawodowcy

Poznaj naszych lekarzy

ANNA KALBARCZYK-GIL

Lekarz Weterynarii

Współwłaścicielka gabinetu. Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Doświadczenie w pracy lekarza weterynarii zdobywała w całodobowej lecznicy dla zwierząt „Sfora” w Warszawie. Ukończyła studia specjalistyczne na SGGW w Warszawie „Choroby wewnętrzne psów i kotów” oraz dwa stopnie kursu z echo serca. W swojej praktyce szczególnie interesuje się anestezjologią, kardiologią i okulistyką. Pełna poświęcenia i zaangażowania.​

Piotr Kalbarczyk

Lekarz Weterynarii

Współwłaściciel gabinetu. Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Uczestniczy regularnie w szkoleniach i sympozjach, aby pacjentom zapewnić jak najlepszą opiekę Obecnie w trakcie intensywnego szkolenia z radiologii weterynaryjnej. Wykonuje badania RTG oraz podstawowe USG jamy brzusznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy ze zwierzętami towarzyszącymi. Obszar jego szczególnych zainteresowań to badania obrazowe endokrynologia i dermatologia Dobro zwierząt zawsze stawia na pierwszym miejscu.

OLIWIER KOPANIA

Lekarz Weterynarii

Ukończył studia na wydziale medycyny weterynaryjnej SGGW w Warszawie. W praktyce lekarskiej zajmuje się interną, parazytologią oraz w szczególności neurologią weterynaryjną, w kierunku której kształci się od ponad dwóch lat. Posiada szeroką wiedzę, którą często dzieli się na łamach artykułów naukowych do czasopism branżowych. Do pacjentów podchodzi z empatią i sercem.

Andrzej Chachaj

Lekarz Weterynarii

Ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2021 r. W codziennej praktyce zajmuje się chorobami wewnętrznymi psów i kotów. Szczególnie interesuje się dermatologią oraz cytologią i w tym zakresie kształci się kierunkowo, uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach. Prywatnie właściciel psa rasy husky o imieniu Szaka.

AGNIESZKA BALCERZAK

Asystent lekarza

studentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie oraz Wydziału Prawa na UW. Interesuje się interną zwierząt towarzyszących, z sercem i cierpliwością podchodzi do wszystkich naszych pacjentów. Bardzo uczynna i pracowita. Prywatnie właścicielka kota Szafira.

natalia dawidczyk

Asystent lekarza

stażystka, stale zdobywająca nowe umiejętności. Z ciepłem i serdecznością pochyla się nad każdym zwierzakiem. Instruktorka jazdy konnej, prowadziła zajęcia głównie z dziećmi. Prywatnie opiekuje się dwoma kotami oraz psem.