Oddani zawodowcy

Poznaj naszych lekarzy

ANNA KALBARCZYK

Lekarz Weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczengo w Lublinie. Doświadczenie w pracy lekarza weterynarii zdobywała w całodobowej lecznicy dla zwierząt w Warszawie. Obecnie w trakcie studiów specjalizacyjnych na SGGW w Warszawie „Choroby wewnętrzne psów i kotów”. Prywatnie właścicielka kota o imieniu Pysia. Szczególnie interesuje się medycyną ratunkową, anestezjologią i okulistyką.

Pełna poświęcenia i zaangażowania.

Piotr Kalbarczyk

Lekarz Weterynarii

Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Uczestniczy regularnie w szkoleniach i sympozjach, aby pacjentom zapewnić jak najlepszą opiekę. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy ze zwierzętami towarzyszącymi. Obszar jego szczególych zainteresowań to choroby wewnętrzne psów i kotów, endokrynologia i dermatologia.

Dobro zwierząt zawsze stawia na pierwszym miejscu.

Stanisław Leżański

Lekarz Weterynarii

Lekarz z 30-to letnim doświadczeniem. Kilkanaście lat pracował w referencyjnej klinice we Francji. Ukończył wiele szkoleń międzynarodowych w zakresie chirurgii i ortopedii. Współorganizator licznych konferencji weterynaryjnych. W naszym gabinecie pan doktor wykonuje zabiegi operacyjne po wcześniejszym umówieniu.